Permission watchdog (2.1.0) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Action
ms: Tindakan

en: Reset
ms: Set semula

en: Default
ms: Lalai

en: Page
ms: Halaman

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Removed
ms: Dipadamkan

en: Apply
ms: Pohon

en: Permission
ms: Keizinan

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Maintenance mode
ms: Mod penyelenggaraan

en: Asc
ms: Menaik
