Permission watchdog (2.1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Action
ne: कारवाही

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Permission
ne: अनुमति
