Permission watchdog (2.1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Action
ps: چار

en: Default
ps: تلواله

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Permission
ps: اجازه

en: - Any -
ps: -هر-

en: - All -
ps: - ټول -
