Permission watchdog (2.1.0) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Action
pt: Ação

en: Reset
pt: Redefinir

en: Default
pt: Padrão

en: Page
pt: Página

en: Added
pt: Adicionado

en: Desc
pt: Decrescente

en: Now
pt: Agora

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: ago
pt: atrás

en: Removed
pt: Removido

en: Apply
pt: Aplicar

en: Permission
pt: Permissão

en: Offset
pt: Deslocamento

en: - Any -
pt: - Qualquer -

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Maintenance mode
pt: Modo de manutenção

en: Asc
pt: Ascendente

en: Generate a given number of content. Optionally delete current content.
pt: Gerar um certo número de conteúdos. Opcionalmente apaga o conteúdo atual.
