Permission watchdog (2.1.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Action
ro: Acțiune

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Now
ro: Acum

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ago
ro: în urmă

en: Removed
ro: Eliminat

en: Apply
ro: Aplică

en: Permission
ro: Permisiune

en: Offset
ro: Decalaj

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Maintenance mode
ro: Mod de întreținere

en: Asc
ro: Ascendent
