Permission watchdog (2.1.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Action
sk: Akcia

en: Default
sk: Predvolené

en: Page
sk: Strana

en: Added
sk: Pridané

en: Desc
sk: Zostupne

en: Now
sk: Teraz

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ago
sk: pred

en: Apply
sk: Použiť

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Offset
sk: Ofset

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Maintenance mode
sk: Režim údržby

en: Asc
sk: Vzostupne
