Permission watchdog (2.1.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Action
sv: Åtgärd

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: Page
sv: Sida

en: Added
sv: Tillagd

en: Desc
sv: Fallande

en: Now
sv: Nu

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ago
sv: sedan

en: Removed
sv: Borttagen

en: Apply
sv: Applicera

en: Permission
sv: Behörighet

en: Offset
sv: Kompensera

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Maintenance mode
sv: Underhållsläge

en: Asc
sv: Stigande
