Permission watchdog (2.1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Maintenance mode
ug: تور بېكەتنى ۋاقىتلىق توختىتىش ۋە ئەسلىگە كەلتۈرۈش
