Permission watchdog (2.1.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Action
uk: Дія

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: Page
uk: Сторінка

en: Added
uk: Додано

en: Desc
uk: Спад

en: Now
uk: Зараз

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ago
uk: тому

en: Removed
uk: Вилучене

en: Apply
uk: Застосувати

en: Permission
uk: Повноваження

en: Offset
uk: Зміщення

en: - Any -
uk: - Будь-який -

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Maintenance mode
uk: Режим обслуговування

en: Asc
uk: Зрост

en: Generate a given number of content. Optionally delete current content.
uk: Згенерувати задану кількість матеріалів. За бажанням видалити поточні матеріали.
