Permission watchdog (2.1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Action
ur: ایکشن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
