Permission watchdog (2.1.0) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Action
vi: Thao tác

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Default
vi: Mặc định

en: Page
vi: Trang

en: Added
vi: Đã thêm

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Now
vi: Bây giờ

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: ago
vi: trước

en: Removed
vi: Đã gỡ bỏ

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Permission
vi: Quyền

en: Offset
vi: Độ dịch

en: - Any -
vi: - Tất cả -

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Maintenance mode
vi: Chế độ bảo trì

en: Asc
vi: Tăng dần
