Permission watchdog (2.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Action
be: Дзеянне

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Page
be: Старонка

en: Added
be: Дадана

en: Now
be: Зараз

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Permission
be: Дазвол

en: Maintenance mode
be: Рэжым абслугоўвання
