Permission watchdog (2.0.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Action
cs: Akce

en: Default
cs: Výchozí

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Now
cs: Nyní

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Offset
cs: Posun

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Maintenance mode
cs: Režim údržby

en: Asc
cs: Vzestupně
