Permission watchdog (2.0.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Added
kn: ಸೇರಿಸಲಾಗಿದ್ದು

en: Now
kn: ಈಗ

en: Removed
kn: ತೆಗೆದು ಹಾಕಲಾಗಿದೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ
