Permission watchdog (2.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Action
mr: कृती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: - Any -
mr: - काहीही -
