Permission watchdog (2.0.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Action
oc: Accion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: Page
oc: Pagina

en: Now
oc: Ara

en: Sort by
oc: Triar per

en: ago
oc: i a

en: Removed
oc: Suprimit

en: Apply
oc: Aplicar

en: Permission
oc: Dreit

en: Offset
oc: Decalatge

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Maintenance mode
oc: Mòde mantenença
