Permission watchdog (2.0.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Action
ta: செயல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Permission
ta: அனுமதி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Maintenance mode
ta: பழுதீர்ப்பு முறை
