Permissions by Term (8.x-1.29) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Settings
ru: Настройки

en: General
ru: Общий

en: Default language
ru: Язык по умолчанию

en: Permissions
ru: Права доступа

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Allowed roles
ru: Разрешённые роли
