Permissions by Term (8.x-1.33) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Value
it: Valore

en: Settings
it: Impostazioni

en: General
it: Generale

en: Default language
it: Lingua predefinita

en: Permissions
it: Permessi

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Allowed roles
it: Ruoli abilitati
