Permissions by Term (8.x-1.34) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Settings
vi: Thiết lập

en: General
vi: Tổng quát

en: Default language
vi: Ngôn ngữ mặc định

en: Permissions
vi: Quyền

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Allowed users
vi: Người dùng được phép
