Permissions by Term (8.x-1.35) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: General
ar: عام

en: Default language
ar: اللغة الافتراضية

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
