Permissions by Term (8.x-1.35) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Settings
gl: Axustes

en: General
gl: Xeral

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: Permissions
gl: Permisos

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
