Permissions by Term (8.x-1.36) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: General
ta: பொது

en: Default language
ta: இயல்பான மொழி

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
