Permissions by Term (8.x-1.37) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Settings
is: Stillingar

en: General
is: Almennt

en: Default language
is: Sjálfgefið tungumál

en: Permissions
is: Réttindi

en: About
is: Um
