Permissions by Term (8.x-1.39) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: General
eu: Orokorra

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Permissions
eu: Baimenak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
