Permissions by Term (8.x-1.39) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Settings
hr: Postavke

en: General
hr: Općenito

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
