Permissions by Term (8.x-1.40) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Settings
jv: Sétingan

en: General
jv: Umum

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: About
jv: Ngenani
