Permissions by Term (8.x-1.44) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: General
cy: Cyffredinol

en: Default language
cy: Rhagosod iaith

en: Permissions
cy: Hawliau
