Permissions by Term (8.x-1.46) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Settings
hu: Beállítások

en: Id
hu: Azonosító

en: General
hu: Általános

en: Default language
hu: Alapértelmezés szerinti nyelv

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Allowed roles
hu: Engedélyezett szerepkörök

en: Example use cases
hu: Példa felhasználási esetek
