Permissions by Term (8.x-1.46) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: General
pl: Ogólne

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Anonymous User
pl: Anonimowy użytkownik
