Permissions by Term (8.x-1.49) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: General
lv: Galvenie

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
