Permissions by Term (8.x-1.52) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: General
gu: સામાન્ય

en: Default language
gu: મૂળભૂત ભાષા

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
