Permissions by Term (8.x-1.53) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: General
ka: ზოგადი

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: Permissions
ka: უფლებები
