Permissions by Term (8.x-1.53) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Settings
pt: Configurações

en: General
pt: Geral

en: Default language
pt: Idioma padrão

en: Permissions
pt: Permissões

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Allowed roles
pt: Papéis permitidos

en: Example use cases
pt: Exemplos de casos de uso
