Permissions by Term (8.x-1.54) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Settings
te: అమరికలు

en: General
te: సాధారణ

en: Default language
te: అప్రమేయ భాష

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
