Permissions by Term (8.x-1.55) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Settings
fr: Paramètres

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: General
fr: Général

en: Default language
fr: Langue par défaut

en: Permissions
fr: Droits

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Allowed roles
fr: Rôles autorisés
