Permissions by Term (8.x-1.58) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
