Permissions by Term (8.x-1.58) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: Permissions
sq: Të drejta

en: About
sq: Informacione
