Permissions by Term (8.x-1.59) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Settings
cs: Nastavení

en: General
cs: Obecné

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
