Permissions by Term (8.x-1.59) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Settings
ps: امستنې

en: General
ps: ټوليز

en: Permissions
ps: اجازې

en: About
ps: په اړه
