Permissions by Term (8.x-1.60) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Id
fa: شناسه

en: General
fa: عمومی

en: Default language
fa: زبان پیش‌فرض

en: Permissions
fa: مجوزها

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
