Permissions by Term (8.x-1.60) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: General
lt: Bendras

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Permissions
lt: Leidimai

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
