Permissions by Term (8.x-1.61) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Settings
id: Pengaturan

en: General
id: Umum

en: Default language
id: Bahasa bawaan

en: Permissions
id: Izin

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
