Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Save
be: Захаваць

en: Roles
be: Ролі

en: Permissions
be: Правы

en: authenticated user
be: ідэнтыфікаваны карыстальнік

en: Use the site in maintenance mode
be: Выкарыстанне сайту ў стане тэхнічнага абслугоўвання
