Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Save
cy: Cadw

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Permissions
cy: Hawliau

en: authenticated user
cy: defnyddiwr dilysedig
