Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Save
fi: Tallenna

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: authenticated user
fi: sisäänkirjautunut käyttäjä

en: Use the site in maintenance mode
fi: Käytä sivustoa huoltotilassa
