Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Save
hu: Mentés

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: authenticated user
hu: azonosított felhasználó

en: Use the site in maintenance mode
hu: Webhely használata karbantartó módban
