Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Save
id: Simpan

en: Roles
id: Peran

en: Permissions
id: Kewenangan

en: authenticated user
id: anggota biasa

en: Use the site in maintenance mode
id: Menggunakan situs dalam modus pemeliharaan
