Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Save
is: Vista

en: Roles
is: Hlutverk

en: Permissions
is: Réttindi

en: authenticated user
is: auðkenndur notandi
