Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Save
ja: 保存

en: Roles
ja: 役割

en: Permissions
ja: 権限

en: authenticated user
ja: 認証済みユーザー

en: Use the site in maintenance mode
ja: メンテナンスモードのサイトにアクセス
